Apie mus

Pauliaus Morkūno veterinarijos klinika

Veterinarijos klinika. Onkologijos centras.  Mūsų klinika dirba jau daugiau kaip 15 m.  Klinikoje teikiamos onkologijos, dermatologijos, kardiologijos, neurologijos, oftalmologijos,  traumatologijos specialistų paslaugos.

RuminaVet dirbančių veterinarijos gydytojų tikslas suteikti kvalifikuotą pagalbą kiekvienam mažąjam pacientui, pasitekliant tyrimus leidžiančius nustatyti ligos priežastį, tokius kaip echoskopija, rentgenografija, gastroskopija, bronchoskopija ir kt.

Veterinarijos gydytoju dirbu daugiau negu 10 metų. Užsiimu savo mylima veikla, todėl esu atsidavęs savo darbui 100proc. Visada stengiuosi atiduoti visas žinias gydant gyvūną ir tai darau iš visos širdies. Kelis metus dirbu „TV Pagalbos“ laidoje, kuri man suteikia galimybę padėti tiems, kuriems yra mažai vilties ir kartais, net padaryti mažą stebuklą. Niekada nesirenku lengvesnio kelio, visada stengiuosi darbe išnaudoti nors ir vieną likusi procentą. Pastaruosius kelis metus pradėjau specializuotis onkologinių ligonių gydyme ir jų ilgalaikėje stebėsenoje (nes pacientų sekimas yra labai svarbus, pradėjęs gydymą visuomet seku savo pacientų būklę ilgą laiką). Traumatologija – antra specializacija, kurioje atradau save ir tai darau su labai dideliu noru padėti sužalotam augintiniui kuo greičiau pasveikti ir gyventi gyvenimą ant visų keturių pėdučių.

Naujausios ir pažangiausios įrangos dėka ankstyva ligų diagnostika padeda išsaugoti Jūsų augintinių gyvybę ir sustabdyti ligų plitimą. Ruminavet- vienintelė ir išskirtinė gyvūnų klinika Lietuvoje, kuri atlieka išskirtinę onkologinių ligų diagnostiką, bei naudoja naujausias ir pažangiausias gydymo technologijas, tokias kaip chemoterapija bei krioterapija. Gydytojai gilina žinias ir tobulinasi seminaruose, kad Jūsų augintiniams suteiktų kuo tikslesnę ligos priežastį ir pritaikytų efektyviausią gydymą. Taip pat klinikoje turime gyvūnų stacionarą, kuriame stebimi ir gydomi sunkiai sergantys augintiniai. Trys klinikos filialai, išsidėstę skirtingose vietose, todėl turime galimybę suteikti pagalbą net ir mažesniuose miestuose.

Su kiekviena diena Jūsų dėka galime gelbėti gyvūnų gyvybes, o tai mūsų klinikoje yra pats svarbiausias dalykas!

 

Telefonas

+370 619 46265

Darbo Laikas

I-V 8:00 - 22:00, VI-VII 10:00 - 18:00