Covid-19

2020-03-19

Pastarosiomis dienomis Lietuvoje vis daugiau kalbame apie virusą ir jo plitimo būdus, paplitimą. Visas pasaulis yra didelėje nežinioje ir visi užduoda tą patį klausimą sau ir kitiems, o kas bus toliau?

Labai daug įmonių nutraukė savo veiklą, nes šalyje yra įvestas karantinas. Kadangi mes vieni iš nedaugelio šiuo metu dirbančių įstaigų, esame labai susirūpinę dėl kuo didesnės apsaugos savo klientams ir darbuotojams.

Per pastarasias dienas sulaukiau keletos organizacijų prašymo, kad praneščiau informaciją žmonėms, kurie manimi pasitiki, kad gyvūnai nėra viruso Covid 19 platintojai, nes prieglaudos yra labai sunerimę. Žmonės pradėjo masiškai paleidinėti šunis ir bandyti jų atsikratyti, nes bijo nežinios ar gyvūnas gali nešioti virusą ir juo užkrėsti žmogų. Pasaulinė gyvūnų asociacija yra išplatinusi raštą, kad gyvūnai neserga šio viruso padermės sukeliama liga ir tuo labiau neplatina, todėl manau reikia tuo ir pasikliauti.

Virusas ir karantinas visoje Lietuvoje kelią ir kitokių problemų, kurios mus visus verčia suklusti. Šiuo metu klinikoje yra ribojamas žmonių apsilankymas, operacijų skaičius ir sunkius negalavimus patiriančių gyvūnų gydymas yra apsunkintas. Klinikoje stacionaro skyrius yra perpildytas ir stengiamės priimti tik labai sunkius pacientus, todėl neišvengiamai kyla problemos dėl kasdieninių procedūrų. Gyvūnams kaip ir žmonėms negali sustoti gyvenimas. Ėjimas į lauką, šeimininkams vengiant artimo kontakto su kitais žmonėmis, manau reikalingas jūsų augintiniams, nes buvimas visą laiką uždaroje patalpoje gali paveikti augintinių psichinę sveikatą. Tačiau, šiuo metu turime ir niekur nedingusią problemą apie kurią žmonės, esant karantino laikotarpiui, pamišo, tai – erkės. Štai ir šiandien prieš rašant straipsnį pas mane apsilankė du šuniukai užsikrėtę erkių pernešamomis ligomis. Jos niekur nedingo, jos čia ir puola jūsų augintinius dar stipriau, todėl pilnai pasirūpinti apsauga galite ir užsisakę internetu, kaip ir maistelį savo augintiniams. Pasirūpinkite savo Herojais ir skirkite jiems daugiau laiko praleisdami dienas kartu. Būkime visi sveiki

Pasidalink: