Simbai atvykus į apžiūrą ir pamačius, kad viskas atrodo tikrai blogai (piktybinis vėžys burnoje jau buvo labai išplitęs, nes labai ilgai ieškota priežastis, kodėl gyvūnas nevalgo, bet į burnos ertmę nebuvo atkreiptas dėmesys).

Diagnozė ir situacija prasta, bet… Ir tada pradedi galvoti, lengviausia turbūt būtų atlikti eutanaziją, nes norint bantyti padėti gyvūnui reikia pašalinti dalį viršutinio žandikaulio ir tikimybė, kad tikrai viskas pavyks sėkmingai nėra didelė.

Priimtas sprendimas ir atlikta žandikaulio šalinimo operacija su pilnais vėžinio audinio rezekcijos kraštais sunkiai, bet pavyko puikiai. Operacija tikrai labai sudėtinga ir sveikimo periodas nebuvo lengvas, bet mes kovojame už gyvenimą, už sveiką ateitį. Vakar, praėjus 2 mėnesiams, pas mane atvyko Simba, prieš vykstant į kelionę į Angliją ten, kur gyvena, atlikome papildomus tyrimus ir apžiūrą ir galiu pasakyti, kad viskas jau praeityje Šuniukas jaučiasi puikiai, yra žvalus, linksmas ir apetitas labai geras. Labai džiaugiamės kartu su šeimininkais, kad pavyko viską ištverti ir Simba kaip karalius jau gali grįžti namo.

Kiekviena tokia istorija tik dar labiau leidžia suprasti, kad ir kaip gyvenime viskas kartais atrodytų neįmanoma ir be galimybės padėti, labai daug priklauso nuo mūsų pačių ir bendro tikslo. Labai džiaugiuosi ir tariu ačiū šeimininkams už pasitikėjimą manimi ir mano komanda. 

P.S. Vakar pažadėjau šeimininkams, kad kai Simbai bus 10 metų padovanosiu nemokamą apžiūrą ir profilaktinius tyrimus  

Būk sveikas, Simba ☺

Pasidalink: